Poznaj naszą historię

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „LEON”  powstał w 2013 roku. Początkowo był to konkurs językowy, jednak szybko okazało się, że uczniowie chętnie wzięliby udział w konkursach z innych przedmiotów. Tak zrodził się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”, który ma na celu nie tylko sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych oraz przedmiotowych uczniów, ale także zachęcenie uczniów szkół podstawowych do nauki.
Przyjazna forma testów pozostawi pozytywne wrażenie i zachęci do aktywnego udziału w innych konkursach przedmiotowych. Czas trwania konkursu wynosi 45 minut, co jest ułatwieniem organizacyjnym, gdyż można go przeprowadzić w czasie lekcji.
DLA KOGO JEST KONKURS LEON?

Uczestnicy
konkursów
Leon

Leon olimpiada uczestnicy
Leon olimpiada uczestnicy
„Leon” skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych z całej Polski.
Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy są układane na podstawie norm programowych.

Zróżnicowany poziom zadań pozwoli każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności, a nauczycielowi dostarczy obiektywnej oceny pracy ucznia.
Leon olimpiada uczestnicy

Zobacz jak wyglądała nasza pierwsza sesja

Aż trudno uwierzyć, że pierwsza sesja konkursu Leon odbyła się 9 lat temu, jesteśmy dumni ze wszystkich uczestników i tego, że testy Leona pokochały tysiące dzieci z całej Polski.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

E-mail

biuro@leon-konkursy.pl

Adres Leon Konkursy

CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI SP. Z O.O.
UL. DIAMENTOWA 23
69-100 KUNOWICE

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek
9.00-16.00